KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 15539371
nr 1553 9371
Hilding Linnqvist
(1891-1984), Sverige
Hilding Linnqvist (1891-1984), Sverige, tillskriven. Blyertsteckning på papper, ej signerad. Bildmått: 19x25 cm, yttermått inklusive ram: 34x39 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 31 juli 2023
kl 19:09:02
27/7 21:43:17
Hilding Linnqvist
Läs mer om Hilding Linnqvist